PickJobs

Контактирајте не

author
Нашиот тим ги решава сите ваши проблеми.

Ви стоиме на располагање за вашите прашања и работиме секој ден за да ја подобриме нашата платформа и услуги.

Користете го формуларот подолу, контактирајте не и поставете ги вашите прашања. Ние се трудиме да одговориме на вашите прашања што е можно поскоро.

За да заштедите време колку што е можно, погледнете ги нашите ЧПП (Често поставувани прашања) и може да најдете одговори на тековните прашања и проблеми.

Контактирајте со продажбата преку е-пошта: sales@pick.jobs

Контактирајте го одделот за маркетинг преку е-пошта: marketing@pick.jobs

За сите други информации, контакт-пошта е: info@pick.jobs

Извор на слика: Freepik

Контактирајте не

Контактирајте не

Испратете ни порака и ќе ви одговориме што е можно поскоро.

600 characters remaining


Мобилна апликација PickJobs

Преземете ја бесплатната апликација за мобилни телефони PickJobs на вашиот Android или iOS уред, преку Google Play Store или App Store и добијте пристап до каде било, во кое било време.