• Најдете вработен по цена од едно кафе на ден!

  Откријте ги талентите побрзо и полесно

  Воведување на сосема нов модел на претплата каде што наоѓањето на вашиот следен вработен не чини повеќе од една шолја кафе на ден. Со овој иновативен пристап, ќе го изградите вашиот тим побрзо и ќе откриете таленти на најлесен можен начин.

  Регистрирај се!
 • Најдете студент или редовна работа

  Вашата кариера на дофат на раката

  Без разлика дали сте неодамна дипломиран што ја бара вашата работа од соништата или студент кој бара работа со скратено работно време за да ги поддржи вашите студии, ние ве покриваме. Најдете работа денес и продолжете со посветла иднина.

  Регистрирај се!
 • PickJobs - 100% работа

  Клучот за успешна кариера

  Дали барате работа или барате идеалниот вработен? Дали ги истражувате можностите? Создадете профил, контролирајте ја неговата содржина и станете конкурентни во остварувањето на вашите цели.

  Регистрирај се!

Истакнати работни места

Studentski rabotni mesta

Најпопуларните работни места

PickJobs блог

Најнови вести

Зошто да работите во странство?

Зошто да работите во странство?

Работното искуство во странство е одличен начин за развој на јазичните, комуникациските и други работни вештини. Нема по...

Мобилна апликација PickJobs

Преземете ја бесплатната апликација за мобилни телефони PickJobs на вашиот Android или iOS уред, преку Google Play Store или App Store и добијте пристап до каде било, во кое било време.