Projektant / projektant / ica suradnik / ica - dipl.ing.arhitekture, arh. / građ.tehničar, ing.građ.

Бр. на огласи: 177800677
Hа неодредено време

GRADEL d.o.o.
Веліка-Горіца, Хрватска
Опис на работното место

OPIS POSLA:
-arhitektonsko projektiranje (idejni, glavni, izvedbeni, etažni...)
-nadzor građenja
-razrada tehničke dokumentacije
-čitanje prostornih planova i važećih zakona
-izrada i priprema troškovnika
-prikupljanje ponuda i kontaktiranje dobavljača
-vođenje projekata od ideje do realizacije
-izrada 3D vizualizacija (nije uvjet)
-rad u uredu i na terenu (obilazak gradilišta)
-javno-pravni poslovi ishođenja dozvola
UVJETI
Stručna sprema: SSS, VŠS, VSS
Upis u komori - položen stručni ispit
Radno iskustvo: min. 5 godina
Jezici: Engleski
Vozačka dozvola: B kategorija
Vještine: AutoCAD, MSOffice, Internet, SketchUp/Nemetschek ili drugi program za 3D vizualizacije
ŠTO NUDIMO
- Stalni radni odnos (uz probni rok)
- Edukacije, usavršavanje
- Kvalitetan tim
- Dinamičan posao
- Praćenje projekta od idejnog rješenja do izvedbe
- Rad na objektima pod zaštitom

Prijave slati na: suzana@gradel.hr

Kontakt email: suzana@gradel.hr

Образование Средно образование, Стурчен специјалист, Универзитетска диплома, Магистер на струка, Магистер на науки, Докторат
Место на работа
Веліка-Горіца, Загрепска жупанија, Хрватска