Salesforce Administrator

Br. oglasa: 608620174
Puno radno vrijeme

CRNKOVIĆ USLUGE d.o.o.
Lučko, Hrvatska 6000.00 HRK
Opis posla

Tražimo Salesforce administratora koji bi se pridružio našoj ekipi i svojim iskustvom rada u SFSC-U I SFMC-U izgurao mnoštvo projekata koji nam slijede u idućim mjesecima.

Uvjeti

- spremnost na učenje i sposobnost lakog snalaženja na novim sustavima

- analitički način razmišljanja, pokazivanje interesa za temama

- iskustvo rada sa CRM sustavima

- OBAVEZNO: iskustvo rada u Sales Force Marketing Cloud sustavu

Što nudimo

- početna plaća 6000-8.000kn neto (ovisno o razini iskustva)

- stalni radni odnos / ugovor na neodređeno

- redovite povišice na tromjesečnoj bazi

- rad u ugodnom okruženju našeg ureda u Lučkom

- rad sa velikim internacionalnim korporacijama (našim klijentima)

- rad na vrhunskoj Dell opremi

- mogućnost dodatnih plaćenih edukacija

- povremeni rad od kuće

- mlada i opuštena ekipa

- besplatna kava ;)

Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
  • Naknada za putne troškove
  • Parking
  • Laptop
  • Teambuilding
  • Rad od kuće
  • Neradni vikendi
  • Mogućnost napredovanja
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Srednja škola
Jezici Engleski
Mjesto rada
Lučko, Grad Zagreb, Hrvatska