Asistent prodaje (m / ž)

Br. oglasa: 477586294
Puno radno vrijeme

Anonymus Company
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Asistent prodaje u Odjelu TV prodaje Nove TV zadužen je za operativno izvršenje administrativnih zadataka u prodajnom procesu. Tražimo osobu koja će odgovorno i profesionalno pristupati poslu, koja ima smisao za organizaciju vlastitih zadataka i vremena te koja je vješta u Excelu.

Opis posla:

  • administrativni unos i fakturiranje narudžbi za televizijsko oglašavanje
  • praćenje kampanja klijenata kroz svakodnevnu komunikaciju s marketinškim agencijama i direktnim klijentima
  • asistiranje članovima tima u svakodnevnim zadacima
  • suradnja s ostalim odjelima

Uvjeti:

  • prednost imaju kandidati s poznavanjem i iskustvom rada u administraciji i oglašavanju
  • odlično poznavanje MS Office programa, posebice Excela
  • izražene organizacijske sposobnosti i smisao za timski rad te multitasking
  • dinamična i motivirana osoba razvijenih komunikacijskih vještina
  • odgovornost prema radnim zadacima
  • osnovna razina poznavanja engleskog jezika
  • minimalno SSS, poželjno VŠS ekonomskog ili društvenog usmjerenja

Što nudimo:

  • rad u dinamičnom okruženju i kreativnoj industriji
  • mogućnost usavršavanja i profesionalnog razvoja te učenja od iskusnijih kolega
  • ugodna radna atmosfera
  • vrsta zaposlenja: ugovor na određeno uz mogućnost produženja

Mjesto rada: Zagreb

Prijaviti se možete putem naše web stranice: https://bit.ly/2Zqm8IU. Selekcijski postupak za navedeno radno mjesto sastoji se od testiranja relevantnih vještina i znanja, psihologijskog testiranja te selekcijskog intervjua. U slučaju poteškoća s prijavom javite nam se na mail posao@novatv.hr.

O nama:

Nova TV je uspješna i moderna komercijalna televizija koja okuplja mladi i iskusni tim medijskih profesionalaca. Strategija kompanije je multimedijalna platforma – sinergija televizije i interneta.Dinamično radno okružje osiguravaju vrhunska tehnologija, inovativni pristup i izazovi suvremenog medijskog tržišta. U našoj tvrtki gradimo ugodnu radnu atmosferu i povjerenje zaposlenih pružajući im kontinuiranu mogućnost stjecanja novih znanja, vještina i napredovanja.

Pogodnosti
  • Dodatno zdrastveno osiguranje
  • Godišnji sistematski pregled
  • Edukacija i razvoj
  • Laptop
  • Rad od kuće
  • Neradni vikendi
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Jezici Engleski
Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska