Lajmet

MOTI PËR SOT

Institutit Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se gjatë së premtes dhe të shtunës në Kosovë do të mbajë mot kryesi...

Aplikimi celular PickJobs

Shkarkoni aplikacionin falas të celularit PickJobs në pajisjen tuaj Android ose iOS, përmes Google Play Store ose App Store, dhe fitoni akses kudo, në çdo kohë.