Press

GARË INTERESANTE NË SERIE A

Pas një kohe shumë të gjatë katër skuadrat e mëdha italiane janë në krye të tabelës. Milani është lider me 28 pikë, një më shumë sesa rivali i përbetuar, Interi. Ndërsa në vendin e tretë e katërt janë Juventues e Roma me pikë të barabarta – nga 24 sosh. Kur kanë kaluar 12 xhiro, kampionati italian po bëhet interesant. Në javën e ardhshme, Milani ndeshjet me Sassuolon, që ketë vit ka treguar formë të lartë. Interi luan në shtëpi kundër Spezia. Kampioni Juventues do ta ketë testin me Fiorentinën. Në anën tjetër, Roma udhëton për ndeshjen e vështirë me Atalantën. /Insajderi.com


Burimi: INSAJDERI

Aplikimi celular PickJobs

Shkarkoni aplikacionin falas të celularit PickJobs në pajisjen tuaj Android ose iOS, përmes Google Play Store ose App Store, dhe fitoni akses kudo, në çdo kohë.