Press

VDEKJE E DYSHIMTË NË KAÇANIK

Policia e Kosovës raporton për një vdekje të dyshimtë që ka ndodhur të enjten rreth orës 09:50 në Kaçanik, njofton Insajderi. Një burrë është gjetur pa shenja jete në rrugë. “Është raportuar se në rrugë është gjetur trupi i pajetë i viktimës mashkull kosovar. Njësit relevante kanë dalur në vendin e ngjarjes ku nga ekipi mjekësor është konfirmuar vdekja e viktimës”, thuhet në njoftimin e policisë.Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës iu është liruar familjarëve për ceremoni varrimi./Insajderi.com


Burimi: INSAJDERI

Aplikimi celular PickJobs

Shkarkoni aplikacionin falas të celularit PickJobs në pajisjen tuaj Android ose iOS, përmes Google Play Store ose App Store, dhe fitoni akses kudo, në çdo kohë.