Press

PRODUCENTI FILMIK FLET PËR KRIZËN E MESOMOSHËS

Prodhuesi i filmave Tyler Perry është hapur rreth kalimit të një “krize të mesomoshës”. Aktori i humorit 51-vjeçar ka pasur një ngjarje plot ngjarje. Ai u bë miliarder këtë vjeshtë, sipas Forbes Magazine, dhe në 2019, ai bëri filmin përfundimtar në ekskluzivitetin e tij Madea. Në një postim të prekshëm të mediave sociale, ai pranoi se ishte “duke menduar se si do të duket kapitulli tjetër në jetën time”. Ai gjithashtu njoftoi se ishte ndarë nga e dashura e tij prej shumë kohësh dhe nëna e fëmijës së tij të vetëm, Gelila Bekele. “Kështu duket një kriza e moshës së mesme. Jam 51 vjeç, beqare dhe pyes veten se si do të duket kapitulli tjetër në jetën time. Unë po tentoj të bëhem babai dhe njeriu më i mirë që mund të jem, mbaj kokën lart dhe përpiqem të dukem sa më mirë duke e bërë !! Në një botë me kaq shumë trishtim, ju lutem provoni dhe qëndroni në të mirë! Gëzuar Krishtlindjen dhe le të presim që 2021 të na sjellë paqe”!/Insajderi.com


Burimi: INSAJDERI

Aplikimi celular PickJobs

Shkarkoni aplikacionin falas të celularit PickJobs në pajisjen tuaj Android ose iOS, përmes Google Play Store ose App Store, dhe fitoni akses kudo, në çdo kohë.