Doktor / doktorica medicine

Br. oglasa: 555178144
Na neodređeno

Dom zdravlja Čakovec
Čakovec, Hrvatska
Opis posla

ukladno čl. 21. Statuta Doma zdravlja Čakovec, ravnateljica Doma zdravlja Čakovec raspisuje:

NATJEČAJ

za prijem u radni odnos:
1. Doktora  medicine - 1 izvršitelja (m/ž) na neodređeno vrijeme, za rad u mobilnom palijativnom timu Doma zdravlja Čakovec.

Uvjeti za radno mjesto:

  • završen sveučilišni integrirani preddiplomski i diplomski studij medicine ili dr. med. specijalist,
  • odobrenje za samostalan rad (licenca),
  • vozačka dozvola B-kategorije.

Uz molbu za zapošljavanje prilaže se u preslici:

  1. kraći životopis,
  2. svjedodžba/diploma,
  3. elektronski zapis ili potvrda HZMO s podacima o radnom stažu (ne starije od 1 mjeseca),
  4. odobrenje za samostalan rad koje izdaje nadležna komora (važeća licenca),
  5. uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 1 mjeseca),
  6. preslik vozačke dozvole.

Sukladno čl. 13. Zakona o ravnopravnosti spolova, na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.
Molbe na natječaj dostavljaju se u roku od dana računajući od slijedećeg dana od dana objave natječaja na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Natječaj će se objaviti na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnim stranicama Doma zdravlja Čakovec (www.dzck.hr).
Nepravodobne i nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.
Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, moraju se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo, a osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, uz prijavu su dužni priložiti i svu dokumentaciju koju posebni propis propisuje za ostvarivanje tog prava.
Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, uz prijavu je dužan priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:  https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-u-drzavnoj-sluzbi/843.
Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, uz prijavu je dužan priložiti i sve potrebne dokaze iz čl. 49. rečenog Zakona, dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:  https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-u-drzavnoj-sluzbi/843.
Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, uz prijavu je dužan priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo navedeno pravo.
Kandidat koji se poziva na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, uz prijavu je dužan priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom.
Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti ostvaruju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.
Dom zdravlja pridržava pravo za kandidate koji ispunjavaju uvjete iz natječaja provesti testiranje (provjera znanja i sposobnosti, sklonost timskom radu, komunikacijske vještine, odgovornost i sl.), kao i provesti usmeni razgovor. Vrijeme i mjesto održavanja intervjua i testiranja objavit će se na web stranici Doma zdravlja Čakovec.
Molbe s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostavljaju se na adresu Dom zdravlja Čakovec, Ivana Gorana Kovačića 1e, 40 000 Čakovec s naznakom “za natječaj – zapošljavanje  ____  (navesti točan naziv radnog mjesta)”.

Prijavom na natječaj kandidat daje privolu Domu zdravlja Čakovec da se njegovi osobni podaci prikupljaju, obrađuju, objavljuju u digitalnom obliku te čuvaju u skladu s općim aktima Doma zdravlja, radi provođenja javnog natječaja za zapošljavanje.
Odluka o izboru kandidata javno će se objaviti na internetskoj stranici Doma zdravlja Čakovec u zakonskom roku te se kandidati neće pojedinačno obavještavati pisanim putem.
Dom zdravlja Čakovec pridržava pravo, bez obrazloženja, djelomično ili u cijelosti, u svako doba poništiti ovaj natječaj.

DOM ZDRAVLJA ČAKOVEC

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Čakovec, Međimurska županija, Hrvatska