Poslužitelj toplih i hladnih napitaka (m / ž)

Br. oglasa: 429230432
Studentski posao

NEŽIĆ, obrt za ugostiteljstvo i usluge, vl. Domagoj Nežić, Sesvete, Kašinska ulica 6
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Posluživanje toplih i hladnih napitaka.
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Ako si komunikativna osoba, spremna za timski rad bez stresa javi se nama.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Može i za rad samo vikendom.
POČETAK RADA
  • odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • 6 mjeseci
SATNICA
  • 6 €/h
LOKACIJA
  • Coffe bar SKALA - Kašinska ulica 6, Sesvete
RADNO VRIJEME
  • 7-15; 15-23 h
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Po mogućnosti osobe s iskustvom rada u ugostiteljstvu.
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Na mail nezic.domagoj@gmail.com ili zvati osobno na mob 099 / 50 13 294.