Konobar (m / ž)

Br. oglasa: 890321789
Puno radno vrijeme

PROMA j.d.o.o.
Vukovar, Hrvatska
Opis posla

Traži se konobar (m/ž) za rad u ugostiteljskom objektu.

Vaša zaduženja:

  • posluživanje pića prema zadanim standardima
  • vođenje brige o čistoći i estetskoj uređenosti stolova i kafića
  • briga o željama i potrebama gostiju
  • komunikacija i suradnja s drugim osobljem
  • briga o čistoći opreme, inventara i prostora

Uvjeti:

  • motiviranost za edukacijom i proširivanjem znanja
  • komunikacijske vještine
  • osnove rada na računalu
  • održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme
  • pouzdanost i odgovornost, ljubaznost i snalažljivost
  • poželjno obrazovanje je SSS
Mjesto rada
Vukovar, Vukovarsko-srijemska županija, Hrvatska