Barista / konobar (m / ž)

Br. oglasa: 324115454
Studentski posao

ChiaCups j.d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Traži se vrijedna, odgovorna i pouzdana osoba, visoko motivirana za učenje u području pripreme Specialty kava, toplih i hladnih napitaka.
  • Kao dio tima, studenti će imati priliku razviti svoje komunikacijske vještine, steći iskustvo u radu u ugostiteljstvu te se povezati s različitim ljudima. To je idealan posao za one koji vole dinamično radno okruženjei imaju želju usavršiti svoje znanje o poznavanju hrvatskih craft brandova te sceciality kave.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Poznavanje pripreme kava je poželjno kao brzina i urednost.
POČETAK RADA
  • 1.4.2024.
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • do daljnjeg
SATNICA
  • 5,25 EUR + propisana uvećanja
RADNO VRIJEME
  • u smjenama, radno vrijeme kafića pon-petak od 8:00-20:00 sati, subota od 9:00–20:00, nedjelja 10:00-18:00 sati
POTREBNA ZNANJA
  • Znanje engleskog jezika obavezno
NAČIN ZA PRIJAVU
  • chiacups.shop@gmail.com