Rad na benzinskoj postaji (m / ž)

Br. oglasa: 714336157
Studentski posao

M-OIL d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Tražimo motiviranog i dinamičnog pojedinca koji će se pridružiti našem timu kao prodavač na benzinskoj pumpi s dodatnom mogućnošću rada kao konobar u našem Fresh Corneru. Ovo je izvrsna prilika za osobu koja uživa u radu s ljudima, brzo uči i spreman je preuzeti raznolike zadatke.

Obaveze:

  • Pružanje izvrsne usluge kupcima na benzinskoj pumpi, uključujući naplatu, i pružanje informacija o proizvodima i uslugama
  • Održavanje čistoće i urednosti radnog prostora
  • Usluživanje gostiju u Fresh Corner , uz pridržavanje standarda kvalitete usluge i higijene
  • Priprema jednostavnih jela i napitaka prema potrebama

Kvalifikacije:

  • Izvrsne komunikacijske vještine i sposobnost rada u dinamičnom okruženju
  • Iskustvo u uslužnim djelatnostima je prednost, ali nije obavezno
  • Fleksibilnost radnog vremena i spremnost na rad u smjenama, uključujući vikende i praznike

Ponuđeno:

  • Konkurentna plaća s mogućnošću napredovanja
  • Mogućnost stjecanja iskustva u različitim aspektima uslužnog sektora
  • Dinamično radno okruženje s mogućnošću timskog rada i osobnog razvoja

Ako ste spremni za izazov u uzbudljivom okruženju benzinske pumpe i Fresh Corner-a, pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo na našu e-mail adresu ili nazovite na mobitel.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Predanost i odgovornost na poslu , Motiviranost i želja za rad , Brzina i spretnost
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Motiviranost i želja za rad
POČETAK RADA
  • 01.05.2024
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • 1 godina
SATNICA
  • 6,00 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • Zagreb , Zagrebačka avenija 5 C
DRUGE NAKNADE
  • Putni troškovi
RADNO VRIJEME
  • 06-14 od 14 do 22
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Rad s novcima
NAČIN ZA PRIJAVU
  • email: moilzagreb.prijava@gmail.com ili 098 216 509