Prodavač (m / ž)

Br. oglasa: 492562929
Studentski posao

Europa 92 d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • sudjelovanje u aktivnoj prodaji i pristupanje kupcima
  • slaganje, izlaganje, čistoća i glačanje robe u poslovnici
  • osiguravanje popunjenosti polica, vješalica i štendera robom
  • održavanje čistoće i urednosti u poslovnici i skladišnom prostoru
  • po potrebi, postavljanje i uklanjanje natpisa i rekvizita u poslovnici
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Tražimo kandidate koji su strastveni, prijateljski nastrojeni i spremi pružiti izvanredno iskustvo kupovine našim kupcima. Ako ste komunikativni, ljubazni i želite se pridružiti našem uspješnom timu, ovo je prilika koju ne smijete propustiti!
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • studenti koji rade dulje razdoblje, ostvaruju popust za zaposlenike na novu kolekciju te uvećanje satnice.
POČETAK RADA
  • Odmah/Po dogovoru
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • Dugoročni angažman
SATNICA
  • 5,50 € + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • Westgate, Zaprešićka 2, Zaprešić
RADNO VRIJEME
  • u smjenama, po mogućnosti studenta
  • tijekom tjedna i vikendom
  • preferiramo studente koji mogu raditi više od 3 dana u tjednu
POTREBNA ZNANJA
  • dobre komunikacijske vještine, organiziranost
POŽELJNE VJEŠTINE
  • vozačka dozvola B kategorije/vlastiti prijevoz
NAČIN ZA PRIJAVU
  • poslati životopis s navedenom mail adresom i brojem mobitela na ljudski.resursi@europa92.hr