Agent / ica u odjelu teleprodaje

Br. oglasa: 808684172
Na neodređeno

Transcom Worldwide d.o.o.
Osijek, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • posao ćeš započeti obukom na kojoj ćeš se upoznati s jednostavnim sustavom i procesima uz podršku naših voditelja timova i trenera
  • komunicirat ćeš i prodavati najbolje telekomunikacijske pakete na tržištu što će ti omogućiti ostvarivanje realno postavljenih ciljeva
  • pružat ćeš informacije postojećim i potencijalnim korisnicima našeg klijenta i imati minimalno administrativnog posla

Poslodavac nudi:

  • Početna obuka i podrška: Osiguravamo da svaki novi član tima dobije sve potrebne alate i znanje kako bi se uspješno integrirao i ostvarivao željene rezultate.
  • Nagrađivanje: Tvoj trud i doprinos bit će prepoznati i nagrađeni. Osim redovne plaće, nudimo atraktivne prodajne bonuse i nenovčane nagrade kako bi te dodatno motivirali za ostvarivanje uspjeha.Različite mogućnosti rada: Omogućavamo opcije punog ili nepunog radnog vremena s ugovorom na neodređeno te opciju rada na studentski ugovor.
  • Razvojni put: Nudimo svakom pojedincu priliku za napredovanje i rast unutar tvrtke.
  • Balansiranje privatnog i poslovnog života: Važno nam je da naši zaposlenici imaju ravnotežu između obveza na poslu i slobodnog vremena te stoga na ovom projektu nudimo rad u prvoj smjeni svima koji to žele, kao i fleksibilnost u odabiru smjena, slobodne vikende i neradne blagdane.
  • Prijateljska atmosfera i timski duh: Radimo zajedno kao tim, podržavamo jedni druge i slavimo uspjehe zajedno.
  • Mogućnost kasnijeg rada od kuće: nakon savladanog treninga i uhodavanja.

Uvjeti:

  • orijentiranost na ostvarivanje rezultata (iskustvo u prodaji je prednost, ali ne i uvjet)
  • osnovno korištenje MS Office paketa
  • pozitivan stav, otvorenost u komunikaciji, aktivno slušanje
  • samostalnost, visoku motiviranost za napredak u karijeri
  • spremnost na rad iz ureda
  • hrvatski jezik (nivo izvornog govornika)
Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Osijek, Osječko-baranjska županija, Hrvatska