Dentalni asistent / asistentica

Br. oglasa: 532356705
Na neodređeno

ŠTIMAC centar dentalne medicine d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:
• Asistiranje velikom timu doktora dentalne medicine
• Asistiranje pri endodonciji, protetici, kirurgiji, općoj i estetskoj stomatologiji
• Rad u izrazito stručnom i ambicioznom timu rad s najnovijim tehnologijama na tržištu u novouređenim ordinacijama dentalne medicine
• Rad s visoko kvalitetnim materijalima i proizvodima

Uvjeti:
• Sss, završena škola za dentalnog/u asistenta/icu ili prekvalifikacija
•  dobre organizacijske vještine
• Proaktivnost i motiviranost za rad
• Spremnost na timski rad i suradnju s kolegama
• Dobro poznavanje rada na računalu
• Aktivno korištenje jednog stranog jezika

Kontakt email: centar@drstimac.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Jezici Engleski
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska