Skladištar (m / ž)

Br. oglasa: 238545011
Puno radno vrijeme

KONZUM PLUS d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis posla :

  • sortiranje i slaganje robe unutar skladišnog centra
  • utovar, istovar i komisioniranje robe
  • briga o rokovima trajanja proizvoda te izgledu, čistoći i urednosti skladišta

Od tebe očekujemo :

  • SSS/KV
  • prednost: položen ispit za upravljanje viljuškarom i iskustvo rada sa skenerom
  • odgovornost, spretnost, točnost, urednost, kolegijalnost

Nudimo ti :

  • rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima
  • uz redovita fiksna primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom, noćni rad te eventualni prekovremeni rad, zaposlenici ostvaruju atraktivne mjesečne stimulacije ovisno o svojem učinku
  • novozaposlenima osiguravamo osposobljavanje za vozača viljuškara
  • priliku za stalno zaposlenje i napredovanje

Prednosti i pogodnosti zaposlenja :

  • Naknada za topli obrok
  • Popust za zaposlenike
  • Jubilarne nagrade
  • Dodatno zdravstveno osiguranje
  • Božićnica, Uskrsnica, Regres, Dar za dijete
  • Božićni poklon paket za djecu
  • Jednokratna potpora za novorođenče
  • Slobodan dan za roditelja prvašića na prvi dan škole
Pogodnosti
  • Godišnji sistematski pregled
  • Edukacija i razvoj
  • Naknada za putne troškove
  • Popusti za zaposlenike
  • Mogućnost napredovanja
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
Dugopolje, Zadarska županija, Hrvatska
Poreč, Istarska županija, Hrvatska