Rukovatelj / ica viličarom

Br. oglasa: 374672926
Na određeno

TDR d. o. o.
Kanfanar, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

  • Manipulativni poslovi u skladištu, prvenstveno korištenjem viličara
  • Poslovi potvrđivanja manipulacije materijalom putem skladišnog RF uređaja: iskrcaj materijala u skladište, slaganje materijala u skladištu, utovar materijala za otpremu
  • Vizualna kontrola zaprimljenog i uskladištenog materijala
  • Vizualna kontrola teretnog prostora transportnog vozila
  • Izlazna kontrola prilikom utovara materijala (npr. provjera osiguranja tereta od prevrtanja prilikom transporta)
  • Sudjelovanje u inventurnim kontrolama stanja skladišta

Preduvjeti:

  • Srednja stručna sprema
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poželjno položen ispit za rukovanje viljuškarom

Kontakt email: jobHR@bat.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Kanfanar, Istarska županija, Hrvatska