Radnik / radnica u proizvodnji

Br. oglasa: 947443646
Na neodređeno

MEDITEX Proizvodnja medicinske konfekcije vl. ROBERT ČRNJEVIĆ
Zabok, Hrvatska
Opis posla

U poduzeću Meditex zaposleno je 120-ak zaposlenika. Bavimo se proizvodnjom jednokratne medicinske konfekcije te smo pouzdan dugogodišnji partner bolnicama i zdravstvenim ustanovama. Kvaliteta proizvoda i usluga koje nudimo naše su najveće vrijednosti na kojima gradimo konkurentnost te konstantno unaprjeđujemo našu učinkovitost i prepoznatljivost. Neprestano rastemo i širimo poslovanje te smo prisutni i u susjednim zemljama. Cijenimo fleksibilnost i opuštenost, važno nam je stvoriti ugodno i stimulirajuće radno okruženje u kojem će se svatko osjećati dobro.

Opis posla

  • priprema radnog prostora, strojeva, uređaja i pomagala za proizvodni proces
  • unos ambalaže i priprema adekvatne količine materijala za rad
  • prihvat poluproizvoda, kontrola mogućih nepravilnosti i pravovremeno upozoravanje na njih
  • posluživanje i podešavanje stroja za krojenje
  • upravljanje šivaćim strojem za izradu i finalizaciju proizvoda
  • briga o čistoći radnog prostora
  • rad na poslovima pakiranja proizvoda

Uvjeti

  • timski duh i proaktivan pristup radu
  • urednost, odgovornost i preciznost u radu
  • spremnost na rad u jutarnjoj i popodnevnoj smjeni
  • radno iskustvo u tekstilnoj industriji nije uvjet, ali može biti prednost

Što nudimo

  • ugovor na neodređeno
  • rad u inovativnom i poduzetnom okruženju koje omogućuje razvoj potencijala svojih zaposlenika
  • regres, božićnica, uskrsnica
  • djelomična naknada prijevoza

Kontakt email: meditex@meditex.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Zabok, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska