Radnik / ca u proizvodnji i održavanju

Br. oglasa: 156499525
Na određeno

KNAUF KRAPINA d.o.o. za trgovinu i usluge
Krapina, Hrvatska
Opis posla

U cilju razvoja poslovanja, objavljujemo oglas za sljedeće radno mjesto:

Radnik u proizvodnji i održavanju (m/ž) -  Krapina

Očekujemo od Vas:
- sudjelovanje u procesima proizvodnje
- rukovođenje strojevima i održavanje
- nadziranje elektroinstalacija u pogonu i održavanje
- briga o čistoći radnog mjesta
- održavanje okoliša tvorničkog kruga

Što Vas čini pravim kandidatom za nas:
- NK, KV, SSS (poželjno tehničke struke - elektrotehnika ili mehanika)
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- spremnost na rad u smjenama
- položen vozački ispit
- odgovoran i samostalan pristup radu
- sklonost timskom radu
Zašto Knauf?
- zanimljivo i dinamično radno mjesto u međunarodnom okruženju
- kontinuirani profesionalni razvoj i razvoj karijere
- motivirajuću atmosferu suradnje temeljenu na univerzalnim vrijednostima
- siguran i održiv radni okoliš

Natječaj traje do 9.3.2024.

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Krapina, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska