Pravni / a suradnik / ca

Br. oglasa: 188660376
Na neodređeno

GRADSKO STAMBENO KOMUNALNO GOSPODARSTVO d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Naziv radnog mjesta: Pravni suradnik u Odjelu pravne podrške

Opis poslova:

  • prati i proučava zakone i ostale propise
  • prima stranke, savjetuje, daje mišljenja o imovinsko pravnim poslovima, ocjenjuje valjanost i usklađenost sa zakonom različitih ugovora, u okviru ovlaštenja
  • zastupa Društvo u jednostavnijim postupcima pred sudovima i drugim državnim tijelima u svim sporova koji proizlaze iz djelatnosti Društva, u okviru ovlaštenja
  • sastavlja različite pravne dokumente
  • sastavlja kupoprodajne i druge ugovore
  • savjetuje o pravnim aspektima predmeta
  • ispituje pravne podloge za utvrđivanje nositelja prava raspolaganja stanovima
  • obavlja poslove prodaje stanova na kojima postoji stanarsko pravo
  • obavlja i druge srodne poslove po nalogu voditelja odjela

Broj radnika: 1 izvršitelj

Trajanje potrebe: rad na neodređeno vrijeme (uz probni rad od 6 mjeseci)

Stručna sprema (ECTS bodovi) i zvanje:  VSS pravnog smjera

Radno iskustvo: 2 godine

Dokazi uz ponude:

  • Europass životopis s opisom dosadašnjeg rada, isključivo na hrvatskom jeziku
  • dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja u skladu s uvjetima iz javnog natječaja (presliku diplome, odnosno rješenje o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije koju je izdalo nadležno tijelo)
  • dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis/potvrda o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
  • potvrde/preporuke/izjave/članke ili druge dokumente koji potvrđuju činjenice iz životopisa

Rok za dostavu ponuda: 5 dana

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19, 84/21), upućuju se potencijalni kandidati/kinje iz članka 102. st. 1-3. Zakona da dostave dokaze iz članka 103. st. 1. tog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju:

Kandidati/kinje koji/e ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ( „Narodne novine“ br. 84/21) uz prijavu na javni natječaj dužni/e su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva branitelja:

Napomena: Prijave na javni natječaj podnose se putem e-mail adrese: gskg.ljudskipotencijali@gskg.hr s naznakom „Prijava na javni natječaj - za radno mjesto „Pravni suradnik“.

GSKG d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja te ne prihvatiti ni jednu dostavljenu ponudu.
Natječajna dokumentacija se ne vraća.
Više o poslovanju GSKG d.o.o. nalazi se na službenim internet stranicama www.gskg.hr.

Kontakt email: gskg.ljudskipotencijali@gskg.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska