Terensko anketiranje (m / ž)

Br. oglasa: 127214445
Studentski posao

IPSOS d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Anketiranje po kućanstvima
  • Ispitanici nisu unaprijed dogovoreni, sami pronalazite ispitanike
  • Nije moguće zaustavljati ljude na ulici ili anketirati poznanike i rodbinu
  • Plaćeni ste po realiziranoj anketi
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Za više informacija pišite na info.posao@ipsosadria.com ili nazovite na 021/430-427
POČETAK RADA
  • 30.4.2024.
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • Moguća dugotrajna suradnja
SATNICA
  • Od 8,00 € po realiziranoj anketi
LOKACIJA
  • Po dogovoru – Samobor, Velika Gorica, Sesvete, Ivanić-Grad, Derežani, Orešje, Gornja Lomnica, Lupoglav, Donji Laduč, Demerje, Zlatar, Goričanovec, Marija Bistrica, Jalšje, Sveti Ivan Žabno
DRUGE NAKNADE
  • Pokrivamo putne troškove ako radite izvan mjesta boravka
RADNO VRIJEME
  • Fleksibilno
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Komunikativnost, poštivanje dogovorenih rokova
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Prijave preko linka: https://adriapanel.ipsosadria.com/Home/JobApplicationStep0
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska
Zagrebačka županija, Hrvatska