Pakiranje i nošenje uredskog namještaja i knjiga – 22.4.2024. (m / ž)

Br. oglasa: 622835798
Studentski posao

HIZ (HRVATSKI INFORMATIČKI ZBOR)
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • U stanu Hrvatskog informatičkog zbora na 2. katu potrebno je dio namještaja i knjiga prenijeti na balkon, u garažu (postoji lift no ima oko 100 metara do same garaže) ili reciklažni kontejner blizu zgrade (oko 50 metara od ulaza). Prije toga se dio namještaja ili registratora zamata u foliju ili pakira u kutije i evidentira se sadržaj kutija s kratkim opisom.
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Koncentriran si, pažljiv i zajedno s kolegama možeš podići i prenijeti nekoliko komada ispražnjenog uredskog namještaja.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Ponijeti rukavice, za slučaj da naše veličine neće odgovarati.
POČETAK RADA
  • 22.4.2024.
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
SATNICA
  • 7 €/h
LOKACIJA
  • Ilica 191e, Zagreb
RADNO VRIJEME
  • od 9:00 do očekivano 12:00 sati
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Koordinacija pokreta, dobre socijalne i komunikacijske vještine, želja za dobro napravljenim poslom.
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Mailom na kristijan.zimmer@hiz.hr , SMS porukom na 098/373-081.