Lektor / prevoditelj za slovenski jezik (m / ž)

Br. oglasa: 260760724
Studentski posao

JULIANA NAILS d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Lektoriranje i pregled sadržaja na slovenskoj web stranici te potrebni ispravci istog.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Rad je organiziran iz našeg poslovnog centra na Dubrava 82, Zagreb.
POČETAK RADA
  • odmah
SATNICA
  • 5,25 €/h
LOKACIJA
  • Dubrava 82, 10040 Zagreb, „on site“
RADNO VRIJEME
  • Prema dinamici i potrebama projekta, te prema dogovoru.
POTREBNA ZNANJA
  • Odlično znanje engleskog i slovenskog jezika.
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Tvoju zamolbu sa osobnim podacima i kratak CV uputiti na niže navedenu e-mail adresu: anamarija@juliana-nails.com