Odgojitelj / odgojiteljica predškolske djece

Br. oglasa: 817251703
Na određeno

DJEČJI VRTIĆ DJEČJA MAŠTA
Čakovec, Hrvatska
Opis posla

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13), Dječji vrtić Dječja mašta Čakovec raspisuje

N A T J E Č A J
ZA RADNO MJESTO ODGOJITELJA/ODGOJITELJICE

1. ODGOJITELJ – jedan izvršitelj – M/Ž – rad na neodređeno, puno radno vrijeme
- obavljanje poslova radnog mjesta ODGOJITELJA/CE – jedan izvršitelj/ica na određeno, puno radno vrijeme, zbog povećanja opsega posla.

UVJETI:

• sukladno Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN RH, br. 10/97, 107/07 i 94/13) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN RH, br. 133/97)

Na natječaj se mogu javiti i osobe koje su završile specijalistički diplomski stručni studij ili integrirani preddiplomski i diplomski studij ili četverogodišnj diplomski stručni studij primarnog obrazovanja sukladno Zakonu o predškolskom odgoju čl. 24. st. 5.

KANDIDATI UZ PRIJAVU NA NATJEČAJ PRILAŽU:
• životopis
• dokaz o stečenoj stručnoj spremi
• uvjerenje o nekažnjavanju (ne starije od 6 mjeseci)
• domovnicu
• elektronički zapis o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od 8 dana od dana objave natječaj na adresu:
Dječji vrtić "DJEČJA MAŠTA", France Prešerna 32, 40 000 Čakovec ili putem elektronske pošte: dv.djecja.masta@gmail.com

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN RH, br. 121/17), osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, uz prijavu su dužni priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:  https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Zakašnjele prijave kao i prijave s nepotpunom dokumentacijom neće se razmatrati.
Primljena dokumentacija se ne vraća, stoga molimo kandidate da šalju kopije, a originale će dostaviti prema potrebi.

Kontakt email: dv.djecja.masta@gmail.com

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Čakovec, Međimurska županija, Hrvatska