Vodoinstalater / ka

Br. oglasa: 970069183
Na neodređeno

MONT TRADE, obrt
Poljica-Brig, Hrvatska
Opis posla

Društvo MONT TRADE uspješno posluje od 2004. godine. Iz male obiteljske tvrtke razvila se u vodeću tvrtku u Hrvatskoj za proizvodnju visokokvalitetnih mobilnih kuća.

Mobilna kuća MONT-TRADE je svojom konstrukcijom jedinstvena na tržištu i kao takvu ju je tržište i prepoznalo. Kontinuirano ulažemo u osiguravanje kvalitete naših proizvoda i usluga, prateći pri tome povratne informacije o zadovoljstvu korisnika. Svoj uspjeh temeljimo na trudu svojih zaposlenika, njihovoj stručnosti i profesionalnosti, stoga ulažemo u odabir i razvoj najboljih kadrova, a očekujemo odgovornost i predanost.

Radi širenja poslovanja i novih projekata tražimo osobe koje bi se pridružile našem timu sa svrhom obavljanja poslova u našem proizvodnom pogonu u Poljica-Brigu (Zadar).

ZAPOŠLJAVAMO KADROVE RAZLIČITIH PROFILA NA SLJEDEĆEM RADNOM MJESTU:

  • VODOINSTALATER

Opis posla:

  • vodoinstalaterski radovi vezani za izgradnju mobilnih kuća
  • modernizacija i optimizacija postojećih sustava vodoinstalacija
  • ispitivanje i održavanje vodoinstalacijskih sustava mobilnih kuća

Potrebne kompetencije:

Prednost ako ste

  • sa minimalno 2 godine radnog iskustva na sličnim radnim mjestima
  • savjesni, odgovorni i radno učinkoviti
  • spremni za učenje i timski rad
  • precizni i posvećeni detaljima

Što nudimo?

  • ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok
  • plaća 1.400-2.500 EUR na temelju radnog učinka i broja radnih sati (mogućnost prekovremenih)
  • osiguran smještaj za radnike sa udaljenih područja
  • uvjeti rada prilagođeni radniku/radnom procesu uz svu potrebnu zaštitu na radu (u našoj novoj proizvodnoj hali)
  • mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
  • topli obrok + kuhinja sa aparatom za tople napitke

Molimo sve zainteresirane da ispune prijavnicu na web stranici Mont Tradea ili se jave na kontakt broj: +385 95 669 2366

Kontakt email: info@mont-trade.hr

Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Poljica-Brig, Zadarska županija, Hrvatska