Direktor / ica tvornice (poslovne jedinice bjelovar)

Br. oglasa: 858825378
Na neodređeno

BJELIN CROATIA d.o.o.
Bjelovar, Hrvatska
Opis posla

OPIS POSLOVA:
• zastupa i predstavlja društvo u skladu sa Zakonom o trgovačkim društvima
• vodi proizvodni pogon tvrtke i odgovoran je za cjelokupnu organizaciju i podjelu rada unutar proizvodnje
• odgovoran za upravljanje i optimizaciju proizvodnog procesa, analizu i rješavanje problema tehnološkog škarta i drugih neusklađenosti u proizvodnji
• analizira proizvodne procese s ciljem da se isti optimiziraju
• stvaranje i implementacija novih proizvodnih procesa
• daje prijedloge i smjernice za potrebe reorganizacije rada, promjene u strukturi radne snage, proizvodnom i tehnološkom procesu
• odgovornost za planiranje i budžetiranje proizvodnje, kao i kontrolu troškova u proizvodnji
• generira ideje za optimizaciju troškova u procesu, analizira mogućnosti implementacije i izvještava o istima
• formira, prati te izvještava o ključnim pokazateljima uspjeha (KPI)
• vodi, nadgleda i kontrolira rad zaposlenih u proizvodnji, odgovara za provedbu svih internih i zakonskih obveznih pravilnika i postupak propisanih internim aktima
• odgovara za evaluaciju učinka zaposlenih u proizvodnji
• priprema tjedne i mjesečne proizvodne planove
• odgovornost za poštivanje sustava kontrole kvalitete i sigurnosnih propisa

UVJETI:
• preddiplomski/diplomski sveučilišni studij ili specijalistički diplomski stručni studij drvne struke
• najmanje pet (5) godina radnog iskustva na poslovima koji zahtijevaju stupanj obrazovanja iz točke 1. uvjeta ovog natječaja, od kojih je najmanje tri (3) godine radnog iskustva na rukovodećim položajima
• izvrsno izražene komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine
• iskustvo u vođenju i upravljanju ljudima te njihovom razvoju samostalnosti
• visok stupanj stručnosti i odgovornosti, preciznosti, odlučnosti i pouzdanosti
• sposobnost rješavanja problema, određivanje prioriteta, proaktivnost

UZ NATJEČAJ POTREBNO PRILOŽITI:
• životopis u kojem će se u skladu s dostavljenim dokazima obrazložiti ispunjavanje uvjeta iz natječaja
• dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja u skladu s točkom 1. uvjeta ovog natječaja – izvornik ili presliku diplome
• potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje iz koje je razvidno da kandidat ima pet (5) godina radnog iskustva na poslovima u odgovarajućem stupnju stručne spreme.
• potvrda o nekažnjavanju, ne starija od 30 dana od dana objave natječaja

POSLODAVAC NUDI:
• Dinamičan i zanimljiv posao u stabilnom poduzeću i ugodnoj atmosferi
• Stimulativna primanja
• Nagrađivanje kvalitetnog rada, inicijative i poduzetnog duha
• Brojne pogodnosti za djelatnike (naknada za prijevoz, naknada za topli obrok, božićnica, uskrsnica, dar za djecu)
• Mogućnost napredovanja

Kontakt email: posao.bjelovar@bjelin.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Bjelovar, Bjelovarsko-bilogorska županija, Hrvatska