Terenski rad (video i foto sadržaj) (m / ž)

Br. oglasa: 100661491
Studentski posao

Spectre Group
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • U potrazi smo za motiviranim i kreativnim studentom koji će nam se pridružiti kao terenski suradnik za video i foto sadržaj.

Tvoje će dužnosti uključivati:

  • Asistiranje u snimanju video i fotografskog materijala na terenu.
  • Koordinacija s klijentima i timom za produkciju prije, tijekom i nakon snimanja.
  • Pomoć u postavljanju opreme za snimanje i rasvjete.
  • Učestvovanje u post-produkcijskim aktivnostima kao što su selekcija materijala i osnovna obrada.
  • Osiguravanje da se svi materijali snime u skladu s kreativnim smjernicama i standardima kvalitete.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Poželjno je imati vlastitu opremu za snimanje i montiranje videa, ali nije uvjet, te Apple telefon.
PERIOD RADA
  • na neodređeno
SATNICA
  • 5,50 €/h
LOKACIJA
  • terenski / od kuće (Zagreb)
RADNO VRIJEME
  • fleksibilno
POTREBNA ZNANJA
  • Kao terenski suradnik za video i foto sadržaj, bit ćeš ključan u procesu stvaranja sadržaja, radeći izravno na lokacijama naših klijenata.
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Student s interesom ili iskustvom u području videografije i fotografije.
  • Sposobnost rada u dinamičnom okruženju i prilagodba promjenjivim uvjetima na terenu.
  • Osnovno poznavanje opreme za snimanje i softvera za obradu (npr. Adobe Premiere Pro, Photoshop).
  • Izvrsne komunikacijske vještine i sposobnost suradnje u timu.
  • Vozačka dozvola B kategorije i pristup vlastitom prijevozu je prednost.
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Prijave isključivo i obavezno poslati uz porftolio i životopis na email nplavsic@spectregroup.co
  • Prijave bez portfolia radova ili životopisa neće se uvažiti.