Tehničar / ka- asistent / ica video produkcije

Br. oglasa: 619501734
Na određeno

SUPER DIGITAL d.o.o.
Petrinja, Hrvatska
Opis posla

Opis posla

Moderna, digitalno orijentirana kompanija www.Streaming.HR traži osobu (m/ž) s iskustvom ili osobu voljnu učiti, na poziciji tehničkog asistenta video produkcije.

Poslovi vezani uz radno mjesto uključuju:

  • montažu i demontažu audio i video opreme, skladištenje, održavanje opreme
  • pripremanje scene za audio i video produkciju
  • podršku kod video snimanja na terenu, u uredu i u studiju
  • operativne zadaće, bazične poslove, podršku svim uredskim procesima
  • druge zadaće važne za djelovanje tvrtke.

Mjesto rada:

  • uredski - u Petrinji,
  • terenski (povremeno): Republika Hrvatska i ponekad, po potrebi, Europa (od slučaja do slučaja, tu i tamo, na jedan dan, a rjeđe na nekoliko dana)

Što nudimo

  • radni odnos na puno radno vrijeme, moguće duže trajanje već i prvog ugovora,
  • pozicijsko i financijsko napredovanje sa samostalnošću (sa stjecanjem iskustva),
  • kontinuirano profesionalno usavršavanje,
  • rad u ugodnoj atmosferi zdravo nevelikog, a ambicioznog i relativno mladog tima,
  • službeni mobitel, službeni laptop, službeni auto na raspolaganju, ostalo prema fazi doprinosa u poslu,
  • minimalno 20 radnih dana godišnjeg odmora,
  • petodnevni radni tjedan, najčešće 8-16h,
  • povremena putovanja diljem Europe (i Hrvatske).

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme za početak, a na neodređeno vrijeme - ovisno o fazi, iskustvu, doprinosu i interesu.

Uvjeti

Dobrodošlo je:

  • iskustvo, općenito, u radu s tehnikom,
  • spretnost u poslovima "s rukama",
  • spremnost na za početak početničke poslove (u slučaju neiskustva) koji nužno ne uključuju baratanje isključivo sofisticiranom tehnikom niti možda ne odgovaraju stručnoj spremi,
  • poznavanje kamera, iskustva vezana uz terenske poslove,
  • i teoretsko i praktično poznavanje video, audio, foto i ICT opreme i tehnologije,

  • sposobnost rada u povremeno zahtjevnim okolnostima (kratki rokovi, kompleksni zahtjevi, multitasking, različiti poslovi, bazične zadaće i sl.),
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • izražen osjećaj za poštivanje rokova,
  • marljivost,
  • inicijativnost i ustrajnost,
  • ekspeditivnost i preciznost,

  • fleksibilnost u radu, uz sposobnost kvalitetnog i samostalnog i timskog rada, prema potrebi,
  • spremnost na rad, ponekad, tu i tamo, i izvan fiksnog radnog vremena (uz nadoknadu vremena nakon završenog neodgodivog dijela posla),
  • ponekad, tu i tamo, spremnost na višednevna odsutstva zbog povremeno terenskog rada,
  • dobro poznavanje engleskog jezika u jeziku i pismu.

Aplicirati se može slanjem životopisa i drugih važnih informacija putem elektroničke pošte isključivo na: posao@streaming.hr

Kontakt email: posao@streaming.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Petrinja, Sisačko-moslavačka županija, Hrvatska