Suradnik / ca za marketing i prodaju - business and marketing associate

Br. oglasa: 569948586
Na neodređeno

Maulu DevOps Consulting d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Koristite sljedeću poveznicu za prijavu na posao: https://www.opstergo.com/careers/business-and-marketing-analyst
Opstergo je IT tvrtka koja radi rješenja u području DevOps-a, Cloud-a, i Security-a na globalnom tržištu.
Tvoja radna pozicija neće biti strogo definirana jer smo mlada tvrtka s manjim timom. To znači da ćeš imati više odgovornosti, ali i više prilika za razvoj novih vještina u području marketinga i prodaje.
Radit ćeš usko s osnivačima tvrtke i biti uključen u sve procese biznisa.
Tvoje odgovornosti su:
• Pomoć i upravljanje u marketinškim kampanjama
• Pomoć pri procesima stjecanja novih klijenata (lead generation)
• Pomoć pri prodajnim aktivnostima
• Vođenje društvenih mreža
• Bilo koji administrativan posao koji se u tom trenutku mora obaviti
Vještine koje tražimo:
• Visoko motivirana osoba koja ima veliku želju za učenjem i radom (najbitnije)
• Napredno služenje engleskim jezikom
• Komunikativnost
• Osnovno znanje marketinga
• Odlične vještine pretraživanja interneta (googling)
Što nudimo?
• Jedinstveno iskustvo gdje se može doživjeti razvoj IT firme od samih početaka.
• Odgovornosti i prilike koje grade karijerna znanja i vještine
• Uzet ćemo u obzir aspiracije i ciljeve, pogotovo ako se želiš specijalizirati u specifičnom području
• Mladi, motivirani i zabavni suradnici
• Puno izazova, ali i prilika za učenje
• Plaćene edukacije, certificiranja, konferencije i slično
• Prilika za korištenje najnovijih altaa za marketing i prodaju
Radno vrijeme:
• Klizno radno vrijeme. Važno nam je da se posao odradi.

USE THE FOLLOWING LINK TO APPLY TO THE JOB POST: https://www.opstergo.com/careers/business-and-marketing-analyst
We are Opstergo, an IT company that creates solutions in DevOps, Cloud, and Security for clients all around the globe.
Your role won't be strictly defined as we are a small company. This means you will take on more responsibilities, and have more chances to develop new skills.
You will work closely with both co-founders, and be involved in the decision making process.

Your responsibilities:
• Managing marketing and creating marketing campaigns with our assistance
• Assisting in lead generation
• Assisting in finding clients
• Assisting in sales activities
• Managing social media
• Promoting our blogs on various platforms
Skills we are looking for:
• Strong motivation and a desire to learn and work (most important)
• Fluent in English with excellent verbal communication skills
• Basic knowledge of marketing
• Excellent Google research skills
What we offer you?
• A unique experience where you can witness the development of an IT company from the very beginning
• Responsibility and opportunities through which you will gain a tremendous amount of knowledge and become more competitive in the market
• We will consider your aspirations - if we see that you want to specialize in a specific area, we will enable you to do so. We have a large volume of work and ideas
• Young and motivated people in the company who are fun to work with
• Plenty of learning and challenges
• Paid courses, conferences, and education of any kind
• Getting to know and using various marketing tools
Working time:
• Flexible working time - the job must get done, we don’t care about when and where.

Za ispravnost teksta odgovara poslodavac.

Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska