Asistent u odjelu marketinga (m / ž)

Br. oglasa: 814325787
Studentski posao

ROCKWOOL ADRIATIC d. o. o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Kreiranje sadržaja za društvene mreže koji će se primjenjivati u Jugoistočnoj Europi
  • Koordinacija s kolegama regije Jugoistočne Europe, Hrvatske, Srbije, Rumunjske i Bugarske
  • Pomoć u implementaciji svih marketinških, reklamnih i promotivnih aktivnosti
  • Pomoć u integriranim marketinškim kampanjama kroz offline i online taktike
  • Planirati i provoditi, zajedno s trećim stranama (pr. komunikacijske agencije), inicijative koje će doprijeti do ciljane skupine putem odgovarajućih kanala (društvene mreže, e-mail, itd.)
  • Operativne marketinške aktivnosti (nacrt, izvedba i ažuriranje komunikacijskih materijala postojećih ili novih proizvoda – tehnički listovi, letci, brošure)
  • Pomoć u organizaciji događaja tvrtke (lansiranje proizvoda, aktivacija, otvorenja, itd.)
  • Održavanje zalihe materijala za marketinšku podršku i osiguravanje isplative distribucije materijala našim dobavljačima
  • Pružanje pomoći (pr. osiguravanje potrebnih komunikacijskih materijala) interno i eksterno prema kupcima
  • Redoviti sastanci i izvještavanje direknom voditelju u svrhu dogovora strategije i ciljeva posla
  • Pomoć voditelju kampanje u digitalnim kampanjama, praćenje online kampanja za web stranice za ROCKWOOL Hrvatska, Srbija, Rumunjska, Bugarska i Slovenija
  • Koordinacija s voditeljem kampanje vezano uz KPI
  • Poboljšanje SEO i prometa na web stranicama temeljem uspostavljenih KPI s voditeljem
  • Izrada i ažuriranje komunikacijskih materijala
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Imaš želju za učenjem, student si marketinga, grafičkog dizajna ili komunikacije
  • Ostale napomene i uvjeti: status studenta marketinga, grafičkog dizajna, komunikacije, rad na duże
  • ROCKWOOL Adriatic d.o.o. dio je ROCKWOOL Grupe, vodećeg svjetskog proizvođača proizvoda i sustava na bazi kamene vune. Mi oslobađamo prirodnu moć kamena kako bismo obogatili suvremeni život. Svaki naš zaposlenik igra važnu ulogu u uspjehu tvrtke, stoga smo ponosni na ono što činimo danas, kako bismo obogatili suvremeni život za nadolazeća desetljeća.
  • Cijenimo i njegujemo raznoliku i inkluzivnu radnu kulturu u kojoj zaposlenici različitog porijekla, nacionalnosti i kompetencija rade udruženim snagama.
POČETAK RADA
  • što prije
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • Na duži period
SATNICA
  • 5,25 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • Radnička cesta 80, 10 000 Zagreb
DRUGE NAKNADE
  • Putni trošak 0,23€/km
  • Bonus zaštite na radu (kvartalno), dar u naravi za Uskrs, božićnica
RADNO VRIJEME
  • pon-pet, 08-16 h
POTREBNA ZNANJA
  • vrlo dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje rada na računalu
  • dobre komunikacijske vještine
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Ukoliko ste zainteresirani, molimo Vas da do 26.04.2024. pošaljete svoj životopis na engleskom jeziku na e-mail adresu posao@rockwool.com