Djelatnik / ca za regrutiranje - savjetnik / ca (recruiter)

Br. oglasa: 552456607
Na neodređeno

Blue Ocean Recruitment j.d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

  1. Oglašavanje radnih mjesta za potrebe kompanije
  2. Traženje kandidata koji odgovaraju zahtjevima pozicije u kompaniji, prikupljanje životopisa kandidata
  3. Pregledavanje prijave, pozivanje kandidata na intervju, slanje zahvalnica i odbijenica, intervjuiranje kandidata
  4. Vođenje evidencije kontaktiranih kandidata
  5. Vođenje i praćenje kandidata kroz sve faze selekcije – od faze prijave ili regrutacije do uručivanja i pregovaranja o ponudi za angažiranje za određenu poziciju
  6. Kreiranje i ažuriranje baze potencijalnih suradnika
  7. Kreiranje i ažuriranje baze potencijalnih suradnika za specijalizirane radna mjesta, koja zahtijevaju posebna znanja i stručnost
  8. Izvještavanje o napretku selekcije i odabiru kandidata
  9. Suradnja sa portalima za oglašavanje otvorenih pozicija za poslove

Uvjeti:

  • Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • VSS
  • Potrebno odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje Ms office paketa te rada na računalu
  • Komunikativnost i posvećenost u radu, kao i organizacijske vještine
  • Odgovornost i timski rad

Poslodavac nudi:

  1. ​početni ugovor na određeno vrijeme s ciljem produljenja na neodređeno
  2. prilika za profesionalni razvoj
  3. službeni mobitel
  4. radno vrijeme od ponedjeljka do petka od 8 do 16 sati
  5. početna plaća od 750 EUR netto
  6. mogućnost ostvarivanja bonusa - rad u stimulativnom okruženju

    Mjesto rada: Zagreb
    Radno vrijeme: 08-16h pon-pet

    Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti na e-mail: info@dobar

Kontakt email: info@dobar

Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska