Razvojni / a programer / ka mobilnih aplikacija

Br. oglasa: 715941587
Na neodređeno

VIA TEL d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

VIA TEL d.o.o. je moderna hrvatska tvrtka izgrađena kroz zadnja dva desetljeća na uspješno provedenim projektima od važnosti u području informacijskih i komunikacijskih sustava. S obzirom na daljnji razvoj poslovanja tražimo osobu za rad u Zagrebu na poslovima razvoja  mobilnih aplikacija (m/ž).

Opis radnog mjesta:
•dizajn i razvoj intuitivnih korisničkih sučelja mobilnih aplikacija (android, IOS);
•suradnja s timom inženjera i menadžera u kreiranju krajnjeg proizvoda;
•testiranje i komunikacija s krajnjim korisnicima;
•sudjelovanje u izradi tehničkih specifikacija;
•sudjelovanje u analizama za potrebe unaprjeđenja i optimizacije sustava/ infrastrukture/ programskog koda; provođenje redizajna komponenti sustava;
•sudjelovanje u svim fazama životnog ciklusa aplikacija poštujući načela agilnih metoda vođenja projekata.

Uvjeti radnog mjesta:
•obrazovanje: srednja / viša / visoka stručna sprema /sveučilišni prvostupnik /magistar struke
•poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima i samostalnost u radu;
•iskustvo u radu s API-jima za povezivanje mobilne aplikacije s vanjskim servisima;
•praktična znanja u objektnom programiranju mobilnih aplikacija (Flutter i/ili Kotlin);
•praktično znanje SQL-a i relacijskih baza podataka te dizajna baza podataka ;
•prednost poznavanja alata: Jenkins, GIT;
•prednost praktično znanje i rad u GIS okruženju;
•prednost znanje barem jednog JavaScript frameworka (Angular, React JS, devExtreme);
•prednost poznavanje C# ;
•prednost imaju certificirane osobe za navedene tehnologije iz područja programiranja;
•aktivno poznavanje engleskog jezika.

Poslopdavac nudi:
•rad na neodređeno vrijeme;
•rad na složenim i zanimljivim projektima u dinamičnom sektoru;
•edukacije u tehnologijama iz djelokruga rada;
•stimulativna osobna primanja i naknade te adekvatne nagrade za radne rezultate;
•ugodno radno okruženje.
Potrebna dokumentacija prijave:
•životopis; preslika diplome, certifikate i potvrde o završenim edukacijama.
Na natječaj se možete prijaviti na e-mail adresu: viatel@viatel.hr 10 dana od objave ovog oglasa.

Kontakt email: viatel@viatel.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Jezici Engleski
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska