Građevinski poslovođa (m / ž)

Br. oglasa: 466727399
Na određeno

Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Poslodavac: ING-GRAD  d.o.o.  Specijalni radovi u graditeljstvu

Adresa: Kalinovica 3/IV, Zagreb, Hrvatska

Opis poslova: Obavljanje  poslova građevinskog poslovođe

Broj izvršitelja: Više izvršitelja

UVJETI:

  • SSS  - građevinski  poslovođa/tehničar
  • najmanje 5 godina radnog iskustva na poslovima građevinskog poslovođe
  • stručnost i preciznost u radu
  • izražena odgovornost i samostalnost
  • vozačka dozvola B kategorije
  • spremnost za rad na terenu

ŠTO NUDIMO:

  • ugovor o radu na određeno od godine dana (uz probni rad), s mogućnošću produženja na NEODREĐENO
  • mogućnost organizacije smještaja ako niste iz Zagreba
  • plaćeni obroci
  • napredovanje i stručno usavršavanje
  • stimulativna plaća
  • uskrsnica, božićnica, dodatak na staž, regres na godišnji

Tražimo stručnjake!

Lokacija rada: najviše naših gradilišta je koncentrirano u okolici Zagreba

KONTAKT:

  • e-mail: karijera@ing-grad.hr
  • telefon: 01/3033 201