Geodet / kinja

Br. oglasa: 933256240
Na neodređeno

GEOTOPO d.o.o.
Zaprešić, Hrvatska
Opis posla

Opis posla: geodetski tehničar ili inženjer geodezije na poslovima izrade geodetskih elaborata, snimanja i ostalog vezano za geodeziju.
Uvjeti: samostalna i komunikativna osoba sa poznavanjem rada u SDGE sustavu kao i poznavanje rada na računalu u Office i CAD alatima.
Kontakt telefon: 0959070160

Kontakt email: josip@geotopo.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Zaprešić, Zagrebačka županija, Hrvatska