Magistar / magistra farmacije (ugovorni zdravstveni djelatnik / djelatnica)

Br. oglasa: 705610917
Na određeno

LJEKARNA KRAPINSKO-ZAGORSKE ŽUPANIJE
Sveti Križ Začretje, Hrvatska
Opis posla

Na temelju članka 37. Statuta Ljekarne Krapinsko-zagorske županije, broj: 01-299 od 28. lipnja 2019. te Odluke o dopuni broj 01-393 od 27. rujna 2019., Odluke o dopuni broj 01-341 od 31. kolovoza 2020. i Odluke o izmjenama i dopunama broj: 01-411 od 30.10.2020, a u svezi s člankom 24. Temeljnog kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama („Narodne novine“ broj 56/22.) i čl. 7. Pravilnika o radu broj: 01-215 od 31.03.2021. i Izmjene Pravilnika o radu broj: 01-356 od 30.11.2022. godine ravnateljica zdravstvene ustanove raspisuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa u Ljekarni Krapinsko-zagorske županije za radno mjesto

  1. Magistar farmacije (m/ž) (ugovorni zdravstveni djelatnik)

1 izvršitelj/ica  na određeno i puno radno vrijeme

Mjesto rada: Ljekarnička jedinica Sveti Križ Začretje, a prema potrebi u svim  ljekarničkim jedinicama.

 Uvjeti za radno mjesto:

  • integrirani diplomski sveučilišni studij Farmaceutsko-biokemijskog fakulteta - VSS,
  • odobrenje za samostalni rad,
  • poznavanje rada na računalu.

Uz pisanu prijavu kandidati su dužni priložiti:

  1. životopis,
  2. zamolbu,
  3. ispis Elektroničkog zapisa o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili Potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ne stariji od 30 dana od dana objave natječaja,
  4. dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika diplome ili uvjerenja),
  5. odobrenje za samostalni rad (preslika),
  6. uvjerenje o nekažnjavanju, ne starije od 6 mjeseci od dana objave natječaja (izvornik ili preslika).

Sukladno članku 1., Zakona o ravnopravnosti spolova („Narodne novine“ broj 82/08 i 69/17) na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Podnošenjem prijave na ovaj Natječaj za zasnivanje radnog odnosa u Ljekarni Krapinsko-zagorske županije za navedeno radno mjesto (dalje u tekstu: Natječaj) kandidati daju svoju privolu za obradu dostavljenih podataka u svrhu odabira kandidata za zapošljavanje, te privolu da se sa natječajnom dokumentacijom postupa sukladno važećim aktima Ljekarne Krapinsko-zagorske županije.

Kandidat prijavom na Natječaj ujedno daje privolu da se njegovo ime i prezime te stručna sprema, ukoliko bude odabran za zapošljavanje, objavi na oglasnoj ploči Ljekarne, web stranici Ljekarne, te da se o istom obavijeste svi kandidati prijavljeni na Natječaj.

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u molbi pozvati na to pravo, odnosno uz molbu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu.

Kandidati koji mogu ostvariti pravo prednosti kod prijema u javnu službu sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji („Narodne novine“ broj121/17, 98/19 i 84/21.), članku 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata („Narodne novine“ broj 33/92., 77/92., 27/93., 58/93., 2/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03, 148/13. i 98/19), članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj 84/21), članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13.,152/14, 39/18 i 32/20.), dužni su se u prijavi na Natječaj pozvati na to pravo te priložiti i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo navedeno pravo. Time stječu prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Pozivaju se osobe iz članka 102. stavaka 1. i 2. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (“Narodne novine”, broj 121/17, 98/19 i 84/21.) koje ostvaruju pravo prednosti kod prijema u službu, da, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, prilože i dostave sve potrebne dokaze iz članka 103. stavka 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji u svrhu ostvarivanja prednosti pri zapošljavanju:

  • rješenje o priznatom statusu hrvatskog ratnog vojnog invalida iz Domovinskog rata odnosno potvrdu o priznatom statusu hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata ili dragovoljca iz Domovinskog rata ne stariju od šest mjeseci (osobe iz članka 102. stavka 1. točaka c) i e) do k) Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ),
  • dokaz o nezaposlenosti – potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ne stariju od mjesec dana (u slučaju iz članka 102. stavka 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji),
  • presliku pravomoćnog rješenja, odluke ili drugog pravnog akta o prestanku prethodnog zaposlenja,
  • dokaz o oduzetoj roditeljskoj skrbi kada se prijavljuje dijete smrtno stradalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata ili nestalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata bez roditeljske skrbi,
  • potvrdu poslodavca da radno mjesto osobe iz članka 102. stavka 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ne odgovara njegovoj stručnoj spremi (u slučaju iz članka 102. stavka 2. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji),
  • presliku pravomoćnog rješenja o priznatom pravu na novčanu naknadu iz članka 107. ovoga Zakona ili prava na zajamčenu minimalnu naknadu (osobe iz članka 102. stavka 1. točaka g), h), i), j) i k) Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji,
  • potvrdu o broju dana sudjelovanja u obrani suvereniteta Republike Hrvatske (kada se prijavljuju osobe iz članka 102. stavka 1. točaka f), i) i k) Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji,
  • rodni list (osobe iz članka 102. stavka 1. točaka a), b), g), h), i), j) i k) Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji,
  • rješenje o priznatom statusu člana obitelji smrtno stradalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata (osobe iz članka 102. stavka 1. točaka a), b) i d) Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji.

Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju temeljem odredbi Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji navedeni su na poveznici na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf

Ljekarna ima pravo za kandidate koji ispunjavaju uvjete ovog Natječaja provesti pisano testiranje (provjera znanja i sposobnosti, komunikacijske vještine) kao i usmeni razgovor, a o čemu će kandidati biti obaviješteni putem internetske stranice www.ljekarna-kzz.hr.

Pisane prijave s traženom dokumentacijom podnose se na adresu: Ljekarna Krapinsko-zagorske županije, 49210 Zabok, Matije Gupca 63, u zatvorenoj kuverti s naznakom „Natječaj za zasnivanje radnog odnosa“. Natječaj je otvoren do popunjenja radnog mjesta.

Ljekarna pridržava pravo u svako doba ispraviti podatke iz natječaja kao i poništenja natječaja.
O rezultatima Natječaja kandidati će biti obaviješteni putem internetske stranice www.ljekarna-kzz.hr.

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Sveti Križ Začretje, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska