Voditelj / voditeljica ureda

Br. oglasa: 200128759
Na neodređeno

SOL ITUM d.o.o.
Split, Hrvatska
Opis posla

Komunikativna si, vedra i pri tom dobro organizirana osoba koja voli dinamičan posao sa svakodnevnim izazovima?

Ovo je izvrsna prilika da se se pridružiš našem GetByBus timu, sudjeluješ u kreiranju jedinstvenog okruženja za sve zaposlenike i budeš odgovoran/na za postizanje visoke razine učinkovitosti u izvedbi zadataka potrebnih za svakodnevno funkcioniranje ureda.
Opis posla:

  • Upravljanje svakodnevnim operativnim poslovima ureda.

  • Osiguravanje uredske učinkovitosti i organizacije.

  • Praćenje i upravljanje uredskim inventarom, opremom i zalihama.

  • Koordinacija administrativnih zadataka i pružanje podrške zaposlenicima.

  • Poslovi asistenta u odjelu ljudskih potencijala (organizacija team buildinga, provedba internih incijativa i edukacija za zaposlenike, administrativni poslovi za direktora, dočekivanje stranki, organizacija sastanaka, putovanja i sl.)
  • Suradnja s drugim odjelima radi osiguranja učinkovite komunikacije i funkcioniranja ureda.

  • Drugi tehničko-administrativni poslovi po potrebi.

Obavezni uvjeti za prijavu su:

  • Odlično poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu), minimalno C razina

  • Dobro funkcioniraš u dinamičnoj okolini s različitim profilima ljudi.

  • Uspješno upravljaš širokim rasponom zadataka s promjenjivim prioritetima.

  • Odgovorna si i pouzdana osoba, spremna na svakodnevno savladavanje novih izazova i tehnologija.

  • Imaš izražene organizacijske i analitičke vještine te smisao za detalje.

  • Voliš sagledati i razumjeti širu sliku svakog problema prije nego ga kreneš rješavati.

  • Odlično poznavanje rada na računalu

  • Napredne komunikacijske vještine, ljubaznost te smisao za prepoznavanje potreba zaposlenika

  • Samostalnost, odgovornost i organiziranost

Dodatni (bonus) uvjeti:

  • Prethodno radno iskustvo u ulozi voditelja ureda je prednost.

  • Imaš iskustvo rada u IT sektoru.

Nudimo ti:

  • Suradnju s talentiranim timom koji će podržati tvoj rast i razvoj

  • Postepen uvod u posao uz mentora

  • Stimulativna primanja

  • Rad u opuštenoj, ali i dinamičnoj atmosferi

  • Rad u super opremljenom uredu s vlastitom kuhinjom i redovitom dostavom raznih vrsta kave, čajeva, sokova, svježeg voća i grickalica

  • Svu potrebnu opremu za uspješno obavljanje posla

  • Multisport kartica

  • Dopunsko zdravstveno osiguranje

  • Treći mirovinski stup

  • Naknada za prehranu

  • Naknada za prijevoz

  • Budžet za edukacije

  • Vaučeri za putovanja

Za prijavu, pošalji svoj životopis na jobs@getbybus.com  s naslovom "Prijava na radno mjesto Voditelj ureda / Partner u odjelu ljudskih potencijala (m/ž)."

Kontakt email: jobs@getbybus.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Split, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska