Prodajni referent (m / ž)

Br. oglasa: 553832136
Studentski posao

IRIS ILLYRICA, vl. Ivana Glavaš Bakija
Veliko Polje, Hrvatska
Opis posla
  • Izdavačka kuća traži prodajnog referenta
  • Posao uključuje:
    • vođenje webshopa Iris Illyrice
    • kontakti s kupcima, distributerima, dostavnim službama
    • izdavanje računa i ostali administrativni poslovi
    • priprema paketa za slanje
    • vođenje skladišta
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Bilo bi poželjno da nam se jave kandidati koji vole knjige i čitanje
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Posjedovanje osobnog automobila je prednost
POČETAK RADA
  • odmah
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • neodređeno
SATNICA
  • 5,50 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • GORANSKA 20A, 10010 ZAGREB (VELIKO POLJE)
DRUGE NAKNADE
  • Naknada za prijevoz
RADNO VRIJEME
  • Fleksibilno, 6 – 8 H, moguć i povremen rad od kuće
POTREBNA ZNANJA
  • Za posao je potrebna:
    • točnost, profesionalnost, kolegijalnost
    • pismenost u jeziku i govoru
    • osnovno znanje rada na računalu
    • vozačka dozvola B.
NAČIN ZA PRIJAVU
  • iris.illyrica.books@gmail.com
Mjesto rada
Veliko Polje, Grad Zagreb, Hrvatska