Koordinator / ica

Br. oglasa: 267287733
Studentski posao

Tistar grupa d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

OPIS POSLA

Hodajuće reklame traže 1 koordinatora s osobnim automobilom za outdoor promocije na području Zagreba i okolice uz fleksibilno radno vrijem i mogućnost dugoročne suradnje. Na slici u prilogu možeš pronaći malo detaljnije koje bi tvoje odgovornosti bile.

ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?

Potreban nam je koordinator koji je komunikativan, otvoren, lako se prilagođava novim situacijama i odgovoran je prema radu. Ako smatraš da posjeduješ ove kvalitete i želiš biti dio našeg tima, radujemo se tvojoj prijavi i prilici da te upoznamo 😊

OSTALE NAPOMENE I UVJETI

posjedovanje osobnog automobila

POČETAK RADA

po dogovoru

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA

na duži period

SATNICA

6,50 EUR + propisana uvećanja

LOKACIJA

Zagreb

DRUGE NAKNADE

putni troškovi (plaćen putni trošak po kilometru + vrijeme puta)

RADNO VRIJEME

fleksibilno

POTREBAN BROJ IZVOĐAČA

1

POŽELJNE VJEŠTINE

komunikativnost, odgovornost prema radu