Press

TË DIELËN PËRBALLJE SHQIPTARESH NË SERIE A

Takimi i së dielës në mes Lazios e Napolit në Olimpico do të jetë përballje shqiptaresh, njofon Insajderi. Kjo pasi në Lazio luan sulmuesi prizerenas, Vedat Muriq, ndërsa në Napoli janë dy mbrojtës shqiptar; Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj. Dueli zhvillohet në kuadër të xhiros së 13 dhe për këtë takim Muriq do të jetë gati pasi u shërua nga një lëndim për t’u të pësuar. Dy lojtarët e Kosovës këtë sezon u transferuan tek dy klubet italiane; Lazio dhe Napoli. /Insajderi.com


Burimi: INSAJDERI

Aplikimi celular PickJobs

Shkarkoni aplikacionin falas të celularit PickJobs në pajisjen tuaj Android ose iOS, përmes Google Play Store ose App Store, dhe fitoni akses kudo, në çdo kohë.