Press

SHËROHET NGA CORONAVIRUSI DEPUTETJA E PDK-SË

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Valdete Idrizi, është shëruar nga coronavirusi, njofton Insajderi. Lajmin e ka bërë të ditur bashkëpartiakja e saj, Besa Ismaili. “Valja #CovidFree 🙏dhe drejt e në punë, dhe atë natyrisht në angazhimin e saj permanent për Mitrovicën. ⛏💪 * Përgatitja e Rezolutës për Veriun e Kosovës, cila hidhet në votim sot*”, ka shkruar ajo në një postim në Facebook./Insajderi.com


Burimi: INSAJDERI

Aplikimi celular PickJobs

Shkarkoni aplikacionin falas të celularit PickJobs në pajisjen tuaj Android ose iOS, përmes Google Play Store ose App Store, dhe fitoni akses kudo, në çdo kohë.