Inženjer / ka građevinarstva / konstruktor / konstruktorica

Numri i shpalljeve: 793575734
Në mënyrë të pacaktuar

RC CONSULTING d.o.o
Osijeku, Kroacia
Përshkrimi i punës

Opis posla: inženjer građevinarstva / konstruktor - tehnički crtač (m/ž) za izradu modeliranja (BIM-Revit,Civil3D) i razradu izvedbenih nacrta ali i ostalih vrsta projekata / radova kao što su statički proračuni i ekspertize.

Projektiranje isključivo podrazumijeva BIM metodologiju i tražimo osobu koja se veseli novim izazovima.

Poznavanje Revita, Civil3D - prednosti.

Rc consulting d.o.o. je samostalan projektni ured u Osijeku koji se bavi svim aspektima projektiranja konstrukcija u Europskoj uniji.
Ured je osnovan krajem 2018 godine, nalazimo se u širem centru grada. Ured usko surađuje s jednim renomiranim Bečkim projektnim uredom s težištem na  infrastrukturnim projektima, te trenutni fokus projektiranja leži u Austriji i Njemačkoj.

rc consulting i austrijski partner sa tradicijom izrade projekata u mostogradnji, visokogradnji, i specijalnim konstrukcijama u temeljenja od 1965. djeljuje na području Austrije i Europe, privatna je tvrtka sa sjedištem u Beču te trenutno broji preko 70 djelatnika.

Poznavanje Revita, Civil3D prednosti.

Rad u našem uredu podrazumijeva dodatne edukacije kao i timski rad i stoga očekujemo ambicioznu i odgovornu osobu.

Kontakt email: office@rcconsulting.hr

Karakteristikat e punës
  • Tarifa e shpenzimeve të udhëtimit
Arsimimi Specialist Profesional, Bachelor, Master Profesional, Master i Shkencave, Doktoratë
Vendi i punës
Osijeku, Zhupania e Osijekut dhe Baranjës, Kroacia