Specijalist / ica za hr

Numri i shpalljeve: 802004404
Në mënyrë të pacaktuar

ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o.
Zagreb, Kroacia
Përshkrimi i punës

Zapošljavamo u Sektoru za upravljanje ljudskim potencijalima
jednog (1) izvršitelja koji će obavljati poslove radnog mjesta:
Specijalist za HR (m/ž)

Opis poslova:
• obrada pojedinačnih zahtjeva te izrada odluka i drugih pojedinačnih i općih akata iz područja rada i zapošljavanja te ostvarivanja prava i obveza iz radnog odnosa i u vezi s radnim odnosom
• predlaganje i izrada, odnosno sudjelovanje u izradi općih i pojedinačnih odluka i akata višeg stupnja složenosti te sudjelovanje koordinacija u izradi istih
• izrada izvještaja i stručnih mišljenja iz područja ljudskih resursa
• praćenje i primjena propisa i internih akata iz područja upravljanja ljudskim resursima
• predlaganje idejnih rješenja i procedura neposrednom rukovoditelju, a koji su vezani uz područje upravljanja ljudskim resursima
• samostalno upravljanje procesima rada te predlaganje novih i poboljšanih rješenja u svrhu povećanja efikasnosti i smanjivanja potencijalnih rizika u poslovanju
• suradnja i koordiniranje poslovnim aktivnostima iz nadležnosti ljudskih resursa s ostalim organizacijskim jedinicama
• drugi najsloženiji poslovi i zadaci iz područja rada Sektora, koji zahtijevaju najviši stupanj poznavanja područja rada, procesa iz područja poslovanja i specijalističkih znanja te najviši stupanj samostalnosti u radu, inicijative i kreativnost u iznalaženju odgovarajućih rješenja, u odgovarajućoj grupi složenosti poslova
• drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovoditelja, koji se s obzirom na narav i vrstu rada te obilježja poslova imaju smatrati poslovima za koje je sklopljen ugovor o radu

Trajanje potrebe: rad na neodređeno vrijeme, uz ugovaranje probnog rada
Stručna sprema (ECTS bodovi) i zvanje: VSS (300 ECTS), magistar/ra prava
Radno iskustvo: uvjet su 2 godine radnog iskustva

Dodatna znanja i vještine:
• napredno poznavanje rada na računalu (MS Office paket, napredni Excel)
• napredno korištenje HR aplikacija
• razvijene analitičke i komunikacijske vještine
• sposobnost organiziranja i koordiniranja poslova
• samostalnost u radu
• sklonost timskom radu

Dokazi uz ponude:
• životopis s opisom dosadašnjeg rada
• dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja u skladu s uvjetima iz javnog natječaja (presliku diplome, odnosno rješenje o priznavanju inozemne stručne kvalifikacije koju je izdalo nadležno tijelo)
• dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis/potvrda o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
• potvrde/preporuke/izjave/članke ili druge dokumente koji potvrđuju činjenice iz životopisa

Način i rokovi za podnošenje ponuda:
Rok za dostavu ponuda je 10 dana, a ponude se podnose na urudžbeni ured ili poštom preporučeno na adresu: Zagrebački holding d.o.o.
Sektor za upravljanje ljudskim potencijalima
Ulica grada Vukovara 41, Zagreb
s naznakom „Prijava za radno mjesto Specijalist za HR”

Ostale napomene
Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u javnom natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.
Pozivaju se osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, da se   u prijavi na natječaj pozovu na to pravo, pri čemu moraju priložiti propisane dokaze o svom statusu,   na temelju Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19. i 84/21), Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) te Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18. i 32/20).
Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja:  https://lnkd.in/dsWM-j_p
Više o dokazima potrebnima za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja:  https://lnkd.in/dJWqVe24
Zagrebački holding d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja te ne prihvatiti ni jednu dostavljenu ponudu.
Natječajna dokumentacija se ne vraća.

Više o poslovanju Zagrebačkog holdinga d.o.o. nalazi se na službenim internet stranicama https://www.zgh.hr/.

Karakteristikat e punës
  • Kompensim i pjesshëm për shpenzimet e udhëtimit
Arsimimi Master Profesional, Master i Shkencave, Doktoratë
Vendi i punës
Zagreb, City of Zagreb, Kroacia