Poslovni analitičar (m / ž)

Br. oglasa: 198807377
Puno radno vrijeme

Utiliter d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Početni proces kojim se definiraju zahtjevi klijenta i kreiraje rješenja kojima bi se omogućile željene promjene unutar korisnikove tvrtke
  • analizu i detaljno opisivanje tijeka razvoja i funkcionalnosti prezentiranih krajnjem korisniku
  • prikupljanje i analiza tržišta
  • tesiranje projekta te odrađivanje istog u navedenom roku
  • zanje engleskog jezika i svakodnevna komunikacija

Formalni uvjeti koje kandidati trebaju zadovoljiti:

  • završen studij ekonomskog ili tehničkog usmjerenja
  • iskustvo u poslovnoj analizi
  • iskustvo u radu s velikim klijentima i kompanijama
  • razvijen interes prema novim digitalnim kanalima i unaprjeđenju istih
  • napredno korištenje MS Office alata
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu

Idealni kandidati za otvoreno radno mjesto iskazuju:

  • orijentiranost na rezultat
  • samostalnost u radu
  • snalaženje u stresnim situacijama
Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
  • Parking
  • Laptop
  • Mogućnost napredovanja
  • Timsko okruženje
Jezici Engleski
Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska