Inženjer automatizacije - mehatroničar (m / ž)

Br. oglasa: 576702033
Puno radno vrijeme

WORKFORCE d.o.o.
Karlovac, Hrvatska
Opis posla

Radit ćete s iskusnim timom inženjera na projektima poput dizajna novih strojeva, remonta postojećih strojeva te poboljšanja tehnologije i implementacije u našim tvornicama.

  • Razvoj novih strojeva
  • Remont postojećih strojeva
  • Poboljšanje tehnologije
  • Izrada tehničke dokumentacije (dijagrami, crteži i priručnici)
  • Specifikacija materijala
  • Pružanje pomoći pri montaži
  • Testiranje i pokretanje
  • Povremeno održavanje stroja
  • Podrška proizvodnji – postavljanje automatizacije

Uvjeti:

  • Sposobnost otklanjanja i rješavanja problema
  • Dobro poznavanje strojarstva/elektrotehnike i automatike
  • Sposobnost preuzimanja inicijative i praćenja do završetka posla
  • Sposobnost komunikacije s raznim odjelima
  • Sposobnost izrade jasnih i detaljnih izvješća
  • Disciplina za rad prema ISO procedurama i uputama
  • Visoka tehnička diploma – mehatroničar
  • Sposobnost putovanja

vještine:

  • Projektiranje električnih dijagrama pomoću EPLAN softvera – napredni korisnik
  • PLC programiranje (Siemens; Logo, Korak 7, Tia Portal)
  • SolidWorks napredni korisnik
  • Praktična montaža i izrada elektro ormara
  • Rukovanje osnovnim električnim alatima
  • Iskustvo u upravljanju projektima
  • MS Office (Outlook, Word, Excel, itd.) > potrebna je visoka razina
  • Razumijevanje pneumatike/hidraulike
  • Instalacija i pokretanje sustava na mjestu korištenja
  • Tečno poznavanje engleskog jezika
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Karlovac, Karlovačka županija, Hrvatska