Monter ventilacije (m / ž)

Br. oglasa: 743713892
Puno radno vrijeme

ZT - ZGRADARSKA TEHNIKA d.o.o.
Dresden, Njemačka
Opis posla
  •  Rad u Inozemstvu u Njemačkoj, gradilišta se nalaze u okolici Münchena, Ingolstadta, Stuttgarta, Frankfurta i Dresdena.
  •  Samostalno izvođenja instalacija ventilacije, postavljanje ventilacijskih kanala, spiro cijevi, uzimanje mjera fazonskih komada, postavljanje nosaca
  • Raspon satnice se kreće od početnih 10€ do 13€ netto te ovisi o kvalifikacijama radnika, iskustvu, poznavanju njemačkog jezika, te zalaganju. Plaćen stan, prijevoz od stana do gradilišta, prijevoz jednom mješečno iz Njemačke, godišnji odmor i praznici prema Njemačkim uvjetima, božićnica, radna obuća i odjeća
  • Smještaj plaća tvrtka te je osigurana prijava mjesta stanovanja. Stanuje se pretežito u stanovima po 4 montera, te je svaki stan opremljen kuhinjom, kupaonom te dnevnim boravkom.
  • Prijevoz od stana do gradilišta je osiguran poslovnim vozilom, te je plaćen u cijelosti.
  • Plaćen jednom mjesečno put u Njemačku i do sjedišta tvrtke u Hrvatskoj
  • Mogućnost prijave preko podružnice u Njemačkoj
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Dresden, Schaumburg, Njemačka