Zidar (m / ž)

Br. oglasa: 263414305
Puno radno vrijeme

OBZORJE GRUPA d.o.o.
Brežice, Slovenija
Opis posla
  • zidarski radovi, fasaderski radovi, strojne žbuke, rušenje objekata, vanjska uređenja
  • ostali poslovi u građevinarstvu pri izgradnji stambenih kuća i psolovnih objekata
  • ako želite biti dio građevinskog poduzeća iz Slovenije, javite nam za razgovor
  • nudimo vam zaposlenje na neodređeno vrijeme
  • redovna i odlična plaća po dogovoru
  • nudimo mogućnost zapošljavanja direktno u matičnoj Slovenskoj firmi
  • poslovi se izvode u okolici Brežica
  • POŽELJNO je da radnik zna što više raznovrsnih poslova
  • tražimo isključivo samostalne majstore – radnike sa iskustvom i znanjem
  • u slučaju da niste iz okolice Brežica, možemo vam osigurati smještaj u neposrednoj blizini lokacije rada
  • uvjeti za rad su odlični
  • uz urednu i redovnu plaću, firma podmiruje i troškove prehrane, prijevoza, regres te ostalo po dogovoru
  • nazovite nas ukoliko ste osjetili da bi se sa svojim potencialom, znanjem i vještinama pridružili našem timu koji uspješno i kvalitetno djeluje već 20 godina
Pogodnosti
  • Smještaj
Obrazovanje Srednja škola