Developer (m/ž)

Br. oglasa: 968062497
Puno radno vrijeme

Info3 d.o.o.
Varaždin, Hrvatska
Opis posla
  • rad u manjem razvojnom timu
  • posredna i neposredna komunikacija s klijentom
  • definiranje i prioritiziranje korisničkih zahtjeva u dogovoru s nadređenima
  •  vremenska procjena zadataka te pridržavanje rokova u isporuci
  • osnovno izvještavanje nadređenima o statusu i razvoju projekta
  • samostalnost u razvoju, testiranju i održavanju web aplikacija
  • predlaganje i implementacija korisničkih zahtjeva
  • predlaganje i implementacija poboljšanja razvojnog procesa

Uvjeti:

  • VŠS, VSS tehničkih/informatičkih usmjerenja/ili završna godina studija
  • 3 ili više godina iskustva u razvoju aplikacija
  •  napredno poznavanje barem jednog od objektno orijentiranih jezika (C#, Python, Ruby, PHP, Java)
  • napredno poznavanje relacijskih baza podataka (MSSQL, MySQL, PostgreSql)
  • napredno poznavanje osnovnih web tehnologija (HTML, JavaScript)
  • kreativnost, marljivost, samostalnost u radu te motiviranost za učenjem novih tehnologija

Prednost imaju kandidati (m/ž):

  •  samostalni developeri m/ž
  • s iskustvom u razvoju Odoo-a ili nekog drugog ERP rješenja- s iskustvom rada u  Python programskom jeziku
  • s visokom razinom motivacije za kvalitetno izvršavanje zadaka u zadanom roku
  • sa željom za stalnim usavršavanjem u cilju poboljšanja funkcionalnosti programskog sa timski igrači

Poslodavac nudi:

  • ulaganje u obrazovanje i profesionalni razvoj
  • stimulativna primanja i nagrađivanje temeljem ostvarenja ciljeva
  • rad na atraktivnim i zahtjevnim projektima
  •  mogućnost napredovanja sukladno angažmanu i preuzimanju odgovornosti

Radni odnos se zasniva na neodređeno vrijeme uz probni rad.Putni troškovi prema dogovoru.

Kontakt:

  • e-mailom: uprava@info3.hr
Obrazovanje Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Ukoliko vam je potrebna pomoć ili imate pitanja oko kreiranja računa, objavljivanja oglasa, upravljanja prijavama itd. Pogledajte dokument FAQ i slobodno nas kontaktirajte e-poštom na info@pick.jobs ili na broj telefona +385 (0)1 618 49 17

PickJobs mobilna aplikacija

Preuzmite besplatnu PickJobs mobilnu aplikaciju na svom Android ili iOS uređaju, putem Google Play Store-a ili App Store-a te ostvarite pristup bilo gdje i bilo kada.