Zavarivač (m / ž)

Br. oglasa: 123863238
Puno radno vrijeme

ADRIATIC 21 d.o.o.
Pordenone, Italija 2000.00 EUR
Opis posla
  • zavarivanje čeličnih konstrukcija i dijelova konstrukcija MIG (CO2) i TIG postupkom, varenje cijevi i brodova

Uvjeti:

  • radi se 8 sati dnevno, subota i nedjelja slobodno, korištenje godišnjeg odmora, radnik ima pravo na božićnicu
  • poslodavac osigurava  hotelski smještaj – do dvije osobe u sobi
  • pošto se radi o izaslanim radnicima za njih će poslodavac napraviti potvrde A1
Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Bonusi
  • Naknada za topli obrok
  • Smještaj
Vozačka dozvola B
Jezici Talijanski
Mjesto rada
Pordenone, Italija